Trénink agility
Ostatní - 17.05.2014 8:00 - 12:30
Ano, přijdu (10): Majda, Jáňa+Bessy, nela, Ellie, Kari, štolbovka, PetaHaky, AdlAri, hecinka, Darth
Ne, nepřijdu (1): Hela1
Prosím, kdybyste odhalili chybu, hlašte ! Tentokrát to bylo nějaké složité...
8:00 - 8:30 jen tak
8:30 - 9:00 stavíme POZOR! staví Marcela, Šárka, Janča, Karolína, Dita
9:00 - 9:30 Marcela, Šárka
9:30 - 10:15 Janča, Karolína
10:15 - 11:15 Šárka, Petra, Majda(Fíbí)
11:15 - 11:45 Vendy, Majda
11:45 - 12:45 Dita, Adela
12:45 - 13:15 Ellie
Adel, prosím zůstaneš do konce a já Tě vezmu domů
Dogdancing
9:00 - 9:30 Karolína - Jani bude moc prima, když tuhle (půl)hodinu s Kájou věnujete agility startům
10:15 - 10:45 Vendy, Niky
Diskuze k akci
Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.
Ahoj ja se strasne moc omlouvam ale neprijdu kvuli zdravotnimu stavu elli. napisu Dite na mobil...
Helča nám dneska věnovala nádherné ceny na závody. Kdo tam bude, má se na co těšit ! Takže Helče moc děkujeme

Kájo s Tebou počítám
Adél, tak změna, po tréninku mám ještě v Trmicích schůzku, takže domů nepojedu, ale určitě Tě někam může hodit Martina, alespoň na trolejbus, bohužel

Všimněte si prosím, že trénink bude končit cca ve 14:00 hod. s úklidem okolo půl třetí. Takže žádné přetahování časů a jest-li si chcete zaběhat, tak buďte při svém tréninku aktivní. Ztrácíme spoustu času různým bloumáním a přípravou na start, pořadím atd.atd. Je to na vás, jak využijete čas, který je pro vás určený.
Dito, plně se podřídím. Adélu můžu hodit domů, zatímco budeš cvičit s Ellie.
není zítra by měla jít domu
...aha, tak to je info hlavně pro Janičku, budou moct dřív skončit...že jí pozdravuji, není to nic vážného?
jo a Dituš Nikča na dogdancing nepřijde je v nemocnici ,kopl jí kůň

Karolíno jedině na konec po Martině. Adel, jak Ty, budeš chtít tak dlouho čekat? Nebo bys musela busíkem ?!?
Majdo 30,-
jj ja přijdu, a budu platit 30 nebo 60??

Ahoj Dito. Moc se omlouvám, myslela jsem, že budu o víkendu pryč, ale nakonec zůstáváme doma, vejdeme se ještě někam, prosím? Jestli ne, nevadí, mea culpa.
jojo Kájo, takže žádné přetahování časů, ale to také musíme mít včas postaveno, takže žádné pozdní příchody

No, jest-li chceš běhat s Fíbčou, tak jo, jest-li ne, tak přijď až na ten druhý trénink

Děkuju moc, krásně si to vymyslela akorát mi jede bus v celou 14. Tak pujdu o kousek dřív.

ahoj ditoš já mam taky dva treningy?
jojo

Dituš já budu mít 2 tréning?
Dituš nevadilo by kdyby na tréning přišla kamarádka jen se podívat ?
Tréninky v týdnu bývají ve středu, ale tentokrát bohužel Anežka nemůže, má zkoušky.
Dito, o víkendech mi to nevychází, budou tréninky v týdnu? Nenašla jsem žádný termín.díky
Prosím prosím nutně potřebuju na trénink co nejdřív. Nejlépe abych kolem 10 nejpozdějš končila. Jedeme potom na Chabařovickou pouť.

Petro, normálně se přihlaš nahoře "ano přijdu" a já Tě napíšu do rozpisu, který tu bude v pátek po ránu. D.
Majdo, určitě, diváci můžou

dobrý den,chtela jsem se zeptat jestli by se mnou na trening mohli i moje dve sestry ,jenom se podivat?

Kdo by si chtěl udělat o víkendu výlet a podívat se, jak to chodí na závodech, má jedinečnou možnost. 17-18.5. se konají závody v Píšťanech na Marině, v krásném prostředí pískovny. Zde bližší info http://zavody.agility-pohoda.cz/?competitionId=80&action=competition . A případně mě uvidíte v akci

Dobrý večer, mohla bych se stavit na tu hodinu ?, zkusit agility ?
)Anezko uz na tom pracuji...
Prosím, čtěte na úvodní straně článek. Potřebovala bych pomalu ale jistě platby za závody
Díky.. PS: Jestli někdo máte ještě nějaké drobnosti, ať už reklamní propisky nebo máte nějakého známého, který by nám mohl něco věnovat - cokoliv, prosím obraťte se na nás 
Kategorie: ostatní
Návštěv: 68251
Dnes: 0
Online: 11


Dituš a mě těch 10 lekcí na dogdencing už vypršelo